| Taniya a întrebat:

Vreau sa blochez niste site-uri...Cum fac asta? Ajutor, va rog!

3 răspunsuri:
| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Mai bine stai dracul in banca ta si numai bloca nimic...Ca nu e frumos ce faci si nu e legal

| Taniya explică (pentru кเ๔๔๓เץt):

(Frumos limbaj).
Acele site-uri imi apar fara sa fac nimic, fara sa vreau si imi viruseaza calculatuorul.
Deci daca n-ai ce face si n-ai cu cine vorbi, "stai dracului in banca ta".

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Tu de abia sti sa aprinzi pc-ul si vrei sa blochezi siteuri... Uite unde era marele "HAKER"=]]