| WayhaughtK a întrebat:

Vreau sa cresc in inaltime.
Buna!
Eu tot timpul am vrut sa fiu inalta. Si am fost. Pana in a 7 a. De atunci cresc foarte putin spre deloc.
Mama are 1.77. Tata 1.92 si eu am 1.69.
Vreau sa cresc pana la 1.75. Dara fara vreun sport de performanta. Gen exercitii acasa. Sau alimente ce ar putea ajuta
Vreau ceva ce sa functioneze.
Acum am 16 ani si sunt in clasa a 9 a
Va rog! Chiar vreau sa mai cresc. Ma simt foarte prost.

1 răspuns:
| Valentina400 a răspuns:

Tinand cont ca in jurul varstei de 16 ani se închieie procesul de crestere, nu cred ca mai poti creste asa de mult.Totusi,poti face sport, sa dormi la ore potrivite si sa ai o alimentatie corespunzatoare, si poti sa mai cresti in inaltime cativa centimetrii.Eu zic ca este destul de buna inaltimea pe care o ai, dar daca tu consideri ca vrei sa fi mai inalta incearca ce ti-am spus!