| kkkmakafull a întrebat:

Vreau sa fac ceva cu viata mea! v'ati simtit vreodata ca si cum ati fi un nimic, ca nimanui nu ii pasa de voi? ca si cum ai fi invizibil?

Răspuns Câştigător
| favorabil a răspuns:

Cand ma simt asa il citesc pe R. Steiner, asa realizez cat de profunda e lumea si ca nu trebuie sa cred ca nimanui nu-i pasa. De fapt, intai trebuie sa ne pese noua cu adevarat.

4 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Uneori ma simt asa,de cele mai multe ori cand cineva uita de mine si de promisiunile facute mie.dar no, mai inghit si nu spun nimic.Sunt perioade cand nu mai poti si vrei sa renunti de tot la veata,dar daca stai sa te gandesti bine, cred ca este cea mai nepotrivita optinue. Poti plange, poti urlalaughing...dar nu sa renunti la veata.Eu de cate ori ma enervezi spun ca m-am saturat de veata,dar defap nu-i asa.o spun doar la nerviibig grin
Gandeste-te! cand spui ca esti invizibila si nimanui nu-i pasa de tine.o spuni la nervi sau poate oboseala,obisnuiinta...fa ceva nou, ceva care sa-ti placa.O sa vezi ca totul o sa fie bine :X asa spun si eu, si fiecare om de pe pamant are pe cineva de care sa fie iubit si de care sa-l iubeasca.love struck
Noroc.pup:*

| florin193 a răspuns:

Mda sad am simtit chestia asta din pacate dar am avut noroc cu unele persoane care m-au ajutat sa trec peste. incearca sa vorbesti cu o persoana apropiata.o sa te ajute sa treci mai usor peste astfel de situatiiwinking
bafta!
sper sa treci cat mai repede si cat mai usor peste perioada asta

| swagMeOutBitch a răspuns:

Mm.oarecumhappy
Daca vrei sa faci ceva ''de viitor'' cu viata ta e foarte binekiss*

| marisa123 a răspuns:

Salut! Sa stii ca si eu am simtit acest lucru, dar cand vad ca colegii, prieteni, etc.nu ma baga in seama, intru in conversatie cu ei, incep sa rad, sa fac un lucru ciudat sau amuzant pentru ale atrage atentia! Poti si tu sa incerci sa faci la fel, iar dupa aceea nu o sa te mai simti invizibila! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?!