| CristianPreda a întrebat:

Vreau sa fac niste bani in vacanta asta.Eu stiu sa fac niste origami superbe dar nu stu unde sa le vand... Ma puteti ajuta? Va rooog! Funda.

4 răspunsuri:
| SalvatoreLeon a răspuns:

Pai le poti vinde prin targ sau pela Centrul vechi lipscani ori pe internet online pe siteu-l okazii depinde si unde stai

| CristianPreda explică:

Niste link-uri m-ar ajuta enorm

| Zenohells a răspuns:

Pai. cauta pe net colectionari de origami. si otiacolo sa le vinzi pe niste pretuti chiar bunicele. funda?

| RaulPTR a răspuns:

Pai, eu am un prieten care a facut vreo 10 origamiu-ri din triunghiuri. Le-a vandut la magazin un magazin carea avea nevoie cu 17 lei/ buc.