| girllll a întrebat:

Vreau sa fac niste poezii dar nu stiu ce titluri sa pun, pe ce tema sa fac? mi-ati utea da cateva idei? dai si

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Despre adolescenta si dragoste love struck.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa scrii mai intai poezia si apoi sa-i dai titlul, dupa continutul ei. Nu face cum a facut acela care avea potcoavele si a zis ca treaba este aproape gata, ii mai trebuie doar caii si caruta. Succes!

| Bia_6294 a răspuns:

Daca iti este de ajutor un dictionar de rime :
http://www.poezie.ro/index.php/workshop/dictionary/index.html

Asta doar in caz ca te horarasti asupra titlului si a continutului :)