| cris619 a întrebat:

Spuneti-mi si mie unde as putea prinde un moment pentru a saruta o colega de care imi place? Ea e cam timida si nu prea are curaj sa faca acest pas asa ca vreau sa-l fac eu.Am 13 ani si am mai pupat-o usor pe buze la o petrecere la un joc si nu mi-a reprosat nimic.semn ca nu a deranjat-o. Cel mai bun raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cand sunteti singuri...nu va vede nimeni! Dar nu te sfatuiesc sa faci asta ca e posibil sa te trezesti cu o palmahee hee mai intai e de preferat sa o intrebi daca vrea sa fie iubita tahappy

7 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Eu zic sa mai cresti, mai asteapta, deocamdata du-te la scoala happy.

| smileyface_4718 a răspuns:

Faza clasica cu pupatul pe obraz, iar apoi te intorci?laughing
Glumesc. thinking Tu vrei s-o iei pe nepregatite, sau? Poate ar fi ok sa mergeti la un suc, o plimbare, un film romantic asa, si acolo sa se produca un sarut happy

| mariuspolizei a răspuns:

Cauta un moment in care sa fiti singuri, si adu vorba de pupicii aia de la petrecere. Spune-i ca tie ti-a placut. Nu o intreba daca i-a placut si ei. Uita-te in ochii ei, vorbeste-i incet si rar, cu o voce calda si o tonalitate joasa, de preferat cand o tii in brate si la urechea stanga. Si spune-i "Hai sa ne sarutam". Daca nu vrea nu o intreba de ce. pur si simplu poarta-te ca si cum nu s-a intamplat nimic.Mult succes si astept un raspuns de la tine!

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Poi iesi si tu cuu ea la un suc ...condu-o acasa ...sau pur si simplu incearca sa joci adv sau prov si roga un bun prieten sa iti dea tie sau ei pedeapsa cu sarutul. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când sunteţi singuri în clasă, la baie în timpul orelor [Ca să nu vă vadă nimeni], când ieşiţi de la şcoală, o iei la o scurtă plimbare şi într-un loc mai retras îţi încerci norocul.Succes!

| elektrix a răspuns:

Eu zic ca ajungi la urgentelaughing

| anastasia_5587 a răspuns:

Sincer eu cred ca e mult prea devreme pentru asa ceva