| MACookie02 a întrebat:

Vreau sa fac si eu bratari din astea de prietenie...am facut o groaza dar acum nu preamai imi vin in cap combinatii de culori.Imi dati niste idei de combinatii si modele la care sa se potriveasca?

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Incearca culori cat mai traznite care sa iti sara in ochi sau ca bile sau margile sau fai ca nume nu stiu cum ar fi ceva personalizat ca numele uneia dintre cele mai bune prt ale tale sau poti sa le combini sh margele sh ca nume sau numa numele sau culori dar care sa iasa in evidenta sau care sa scoata in evidenta alte culori nu stiu depinde de gusturile fiecaruia acum na eu ti'am dat niste ideei acum u alegi...bafta...

1 răspuns:
| Flinston a răspuns:

Incearca sa pui culorile curcubeului Rosu,oranj,galbe,verde, albastru, indigo si violet