| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu jurnalist sau reporter... Caut niste informatii despre aceste job-uri, ce conditii trebuie sa indeplinesc, si ce facultate trebuie sa urmez etc
Dau funda celui mai explicit

3 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Facultatea de jurnalism sau sociologie și comunicare sau chiar litere:D intră pe www.rncis.ro alegeți meseria care vrei și osă vezi la ce facultăți poți da:P

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Site-ul asta l-am mai vizitat o data, acum caut calitatile / conditiile pe care trebuie sa le indeplinesc si niste pareri despre aceste job-uri. Multumesc oricum!