| Raluca8629 a întrebat:

Vreau sa imi explicati va rog frumos de ce băieții vor sa danseze cu o fata si apoi se pun in spatele fetelor și tot stau lipiți unul de altul laughing). Pentru ca am fost la un majorat și au venit pe rând, 3 baieti unul venea si altul pleca, si as vrea sa stiu ce e in mintea lor in acele momente! credeti ca sunt excitati sau care e treaba? va multumesc!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Poate ca asa discuta intre ei cu care fata sa faca sex, stau si ei ca lei la vanatoare de caprioare, au un comportament normal la varsta lor