| TeKs2911 a întrebat:

Vreau sa imi iau un LG Kp501.As vrea sa stiu:
-este bun?
Mentionez sunt pe reteaua Orange!
Pretul nu este unul foarte mare.
Dar vreau sa stiu daca se merita si este bun.

Răspuns Câştigător
| DuddăBântuită a răspuns:

Pai. Telefonul asta il am si eu. Tot pe Orange sunt tongue Ma, da, este destul de bun, dar nu face cine stie ce. Tu lasa pretul, gamdeste.te la cat de bun e. Il am de ceva timp si deja a inceput sa se deterioreze extraordinar, si merge foarte greu, se blocheaza foarte des deci a. eu zic sa optezi epntru un Samsung galaxy, galaxy s, s2, mini... astea sunt chiar bune. Plus ca acest telefon e invechit deja, nu mai are niciun farmecwinking

| TeKs2911 explică (pentru DuddăBântuită):

Mersi de rasp...dar ce zici de Samsung 5230

| DuddăBântuită a răspuns (pentru TeKs2911):

Asta, da, este mai bunicel decat LG ul acela. Are niste "chestii" in plus, iar daca iti place si designul, il poti lua happy

| TeKs2911 explică (pentru DuddăBântuită):

Mersi...

| DuddăBântuită a răspuns (pentru TeKs2911):

Cu placere happy

6 răspunsuri:
| katypyno a răspuns:

Nu este un telefon chiar senzational, dar are un ecran rezistent si destule lucruri si aplicatii pe el ...nu stiu cred ca. merita

| Ellena_9278 a răspuns:

Eu as zice ca nu.Sunt dragutele ca aspect dar nu sunt extraordinare, eu am Kp502 si bateria nu ma mai tine nici macar 1 zi, maxim pe la jum zilei 2 trebuie sa il incarc asta daca nu vb mai deloc la telefon.Mai gandeste-te inainte sa faci alegerea asta.