Vreau sa imi inchid culoarea la par vreau sa-l fac brunet sau macar mai inchis...am citit undeva caci cu frunze de nuc fierte si sa ma clatesc cu ele pe cap si mi se inchide parul. ce stiti functioneaza, si daca functioneaza frunzele trebuie sa fie de vara sau de toamna...recomandari?

fundita

Răspuns Câştigător
| Bubu a răspuns:

Da. asa am auzit si eu si am incercat.bine acum nu te astepta sa ti se inchida d prima datalaughing trebuie sa te speli d mai multe ori...si mai bune sunt alea d vara. ca alea d toamna sunt trecute laughing

3 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

Mady daca frunzele d nuc sunt verzi asta nu inseamna ca iti face parul verde laughing si poate fata nu vrea sa se vopseasca d aceea intreabawinking

| Simonaa5 a răspuns:

Da functioneaza, a incercat sa isi inchida parul o prietena de familie.Si i s-a inchis putin.Bine,acum depinde si de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu functioneaza dar nu iti inchide foarte mult culoare parului