| unknown a întrebat:

Vreau sa imi schimb tema pe Hi5 si nu stiu de unde sa iau skinuri care sa mearga.
AS vrea ceva pe tema "animal print"
Dau fundita:8

6 răspunsuri:
| unknown explică:

Eu ma refeream ca vreau site-uri de unde pot lua mai multe...

| Smiley97bla a răspuns:

Da' nu'ti ajung alea care sunt acolo?laughing sunt 200 si ceva de teme ce naibalaughing

| pantera2011 a răspuns:

Acolo pe pagina cu profilu tau ai modifica aspectu deci sub avataru tau cum ar veni vine scris fotografii prieteni grupuri carnet pe urma mai mic scrie : cum vede altcineva? editeaza profil; modifica aspectul si eliminare aspect nah dai click pe modif.aspect dai la cautare fațete: animal print utilizare aspect si gata sper ca ai inteles si astept fundita

| crynna_5193 a răspuns:

Sub poza statusului ai edit si teme sau skins acolo gasesti o gramada

| Scuturici a răspuns:

Pai cauti unde scrie schimba aspect... daca e in romana(daca e in engleze change appearance)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine hi5 nu mai accepta coduri pentru skinuri, asa ca iti recomand sa cauti pe photobucket poze cu animal print le salvezi si iti creezi tu propriul tau skin