| AaN56 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva fetelor voua cum va place un baiat(sunt baiat)dar vreau sa stiu ce va place la un baiat ce va atrage.

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Pai,
sa nu fie foarte gelos,
sa nu insele,
sa se poate avea incredere in el,
sa stie sa tina secrete,
sa nu fie timid.
sa fie sincer.
sa fie amuzant, dar nu exagerat
Si fizicul :
ochi albastri day dreaming
blond, brunet, roscat, nu conteaza happy
inalt
muschi laughing

Si cam atat happy

20 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

Pai sa fie glumet, intelegator, sa ma aprecieze, sa nu fie foarte gelos, sa fie fidel, sa nu fie impulsiv...bine si sa fie frumos, sa se imbrace bine, ca pana la urma nu iesi cu interiorul pe stradahappy!

| biancabyabiancabya a răspuns:

Pai trebuie sa fi atent suntem dependente de atentie

| Azµre a răspuns:

Aolo multe vreti laughing da sa fie simpatic nu e de ajuns?

| Pitzipoanca a răspuns:

Iti voi spune ce imi place mie.
Imi place ca barbatul de langa mine sa aiba sange-n-***ie.
Imi place sa fie un om de onoare, sa se tina de cuvant si sa fie sincer. Atitudinea conteaza.
Restul sunt detalii...

| Ina93 a răspuns:

Faptul cum se comporta.
sa nu fie din ala cu "vrajeala "sau " macheo" cum se incred uni
sa fie inteles.
sa aiba rabdare cu o fata
sa nu se enerveze repede
sa nu insele
sa fi calm
sa fie sincer
mai vrei laughing)?

| SmRpT a răspuns (pentru Ina93):

M-ai gasit!

| Ina93 a răspuns (pentru SmRpT):

Cum te-am gasit? thinking

| SmRpT a răspuns (pentru Ina93):

"Faptul cum se comporta.
sa nu fie din ala cu "vrajeala "sau " macheo" cum se incred uni
sa fie inteles.
sa aiba rabdare cu o fata
sa nu se enerveze repede
sa nu insele
sa fi calm
sa fie sincer
mai vrei laughing)? "
nu sunt macho, am rabdare cata vrei tu, sunt calm, sincer, nu insel.happy.

| Ina93 a răspuns (pentru SmRpT):

Offf.devil chiar asa thinking zi-mi de unde esti ca sa vad daca te-am gasit smug

| SmRpT a răspuns (pentru Ina93):

Ploiesti

| Ina93 a răspuns (pentru SmRpT):

Offf pacat eu sunt din tg-jiu devil

| SmRpT a răspuns (pentru Ina93):

Stai linistita... ti-am vazut facebook-u ai si pretenlaughing sa fiti sanatosihappy

| Ina93 a răspuns (pentru SmRpT):

Msms devil:*

| 1234abcd a răspuns:

Personalitatea lui, felul in care imi voarbeste, in generl felul lui de a fi

sa stie sa ma faca sa ma simt bine(sa fie amuzant, de treaba, prietenos, respectuos)

| Azµre a răspuns (pentru 1234abcd):

Parca mai venim de acasa blushing

| AaN56 explică:

Da as mai vrea dar si un tip glumet?

| Ina93 a răspuns (pentru AaN56):

Da dar sti vorba aia si in gluma zici si adevarul
sau poti sa glumesti. dar nici exsagerat de mult laughing

| AaN56 explică:

Cate raspunsuri in cate minute lol.laughing si nu stiu la cine sa dau funda.

| BissiBee a răspuns:

Buna! Pai in primul rand sa fie glumet, sa stie sa respecte, sa fie atent cu mine, sa imi faca complimente, sa fie grijuliu, un pic rebellaughing sa aiba tupeu atunci cand trebuie sa ma ajute si sa fie el insusi nu sa se prefaca ca e altcineva doar pentru ca eu sal plac.:*

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Sa aiba painea buna la gust.