| melissaandra a întrebat:

Vreau sa ma fac cu aparatul pe picioare stii ala care iti smulge parul. credeti ca doare? sa incerc sau nu?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu, nu doare deloc.
Înainte să te epilezi, trebuie să te speli pe picioare, deoarece este mult mai bine dacă înainte, suprafața care va fi epilată, să fie udă. Așa nu te va durea deloc. happy

3 răspunsuri:
| selysol a răspuns:

Iti spun pe propria piele : doare adica cel putin pe mine m-a durut si mi s-a iritat pielea adica pana la urma iti smulge firele din radacina nu exista sa nu simti ceva dar ma rog poate am eu pielea mai sensibila in schimb tu poti folosi o crema pentru piele sensibila si epileaza-te pe piele udawinking mult succeshappy

| melissaandra explică (pentru selysol):

Multumesc. toate sfaturile mi-au fost de folos dar a durut si m-am oprit

| denysa10angy11 a răspuns:

O sa doara la inceput putin pentru ca este prima data este si normal( aparatul iti spulge firele din radacina) dar cu timpu o sa te obisnuiesti si nu o sa ai treabawinking succes :*