| psycho_5607 a întrebat:

Vreau sa ma mai ingras putin, dar nu stiu ce sa mananc. Sunt sportiva de performanta [ arte martiale ] deci nu pot manca orice [ grasimi gen ]. Ce alimente ingrasa? thinking Eu sunt slaba.asa e felul meu. Orice as manca nu ma ingras. Heeelp? big grin

2 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

@madalynaaa, a zis fără grăsimi! Vorbeşte cu antrenorul tău şi cere-i problema, pentru că, dacă zici că eşti sportivă de performanţă, nu te poţi îngrăşa oricum. Păstrează-ţi orele de masă, mănâncă sănătos, cum probabil ai făcut şi până acum. Cere-i sfatul antrenorului tău, el va ştii sigur ce să-ţi spună!

| madalynaaa a răspuns:

Fast-food si McD astea te ingrasa 100% happy
fundita plzz