| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac operatie estetica la nas la doctorul Constantin Stan din Bacau.Am auzit ca e foarte bun, dar vreau sa stiu ca pret, cat m-ar ajunge?

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am nasul putin stramb si nu ma deranjeaza. Pentru ce vrei sa-l indrepti? Daca-l strambi la loc? Daca nu-i la 90 de grade lasa-l asa, nu-l mai chinui...
Daca tii mortis sa-ti faci operatie, intereseaza-te si de riscuri si de urmari (rezistenta de dupa), etc.

| MisterKat a răspuns:

Mai bine mergi in capitala si fa-ti operatia! Banuiesc ca nu o sa te coste mai mult de 500 de Euro.Mai bine documenteaza-te despre aceste operatii, despre avantaje si dezavantaje, pentru ca sa nu ai surprize dupa! Multa Sanatate! O zi buna! Daniel.

| urbanghost a răspuns:

Asta cred ca numai el ti-ar putea spune. happy

| machupicchu a răspuns:

Inainte de a te hotara sa faci aceasta operatie estetica, vezi pe net rezultatele (foto) interventiilor... si cred ca nu te mai duci... sunt sub orice critica. Modificarile nasului se fac numai in corectarea profilului, fara sa conteze (pentru ei) si modificarea grosimii... si arata cumplit... Cu alte cuvinte : nu sunt in stare sa reuseasca o armonie in aspectul general al fetii... Vezi fotografiile cu mare atentie...si ai sa gasesti si unele preturi...

| machupicchu a răspuns:

Cantaretul de manele "al carui nume-mi scapa", a fost operat de 3 ori ca sa se reuseasca o forma de nas armonioasa... asa cum a declarat la tv, s-a operat la Bacau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ai ales bine Clinica Medical Service din Bacau, la fel si medicul.Costul va fi in functie de tipul si amploarea interventiei si de cat dureaza sedinta operatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa te asa cred ca esti frumos a cum te a lasat cel de sus sau ai bani si nu ai ce face cu ei...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuu, nu e bun, eu m-am operat la nas si era mai frumos inainte! nu te lasa prostita de specimenul asta, fa-o pentru tine, mai bine duel -te la clinica de langa mc.donalds, e mult mai profesional.stan e dintre comunisti, e foarte aiurea, isi face singur publicitate pe internet, a umplut internetul de publicitate. nu te lasa pacalita, pentru binele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Eu am facut o operatie in Iasi la doctorul Lucian Popa.as sfatui pe oricine care are astfel de complex sa isi faca...happy, eu ma simt alt om acum

| christina94 a răspuns:

O verisoara de-a mea.acum vreo 5 ani a platit 1500 de euro ( euro era 3, 3 lei. deci 50 de mil a platit).A avut si deviatie de septwinking

| luisa a răspuns:

Este un medic foarte bun si te-as sfatui sa-ti faci o programare la el. De pret, cei de acolo iti vor spune, pe site nu sunt afisate.