| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa nu mai fiu fricos. sa fiu mai curajos indiferent de situatie, sa raspund afirmativ provocarilor pe care stiu ca nu le pot castiga. Cum pot face asta?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tragi adânc aer în piept și...salt înainte! Doar ești bărbat, mă rog... băiețel, cum zici tu laughing.

| lpavel a răspuns:

Uneori frica-i rusinoasa dar e sanatoasa! Pe care o alegi depinde de tine...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda oi fi eu fata...da tot nu inteleg de ce sa te temi eu nu ratez nici o provocre si sincer te sfatuiesc sa faci si tu la fel nu ai ce pierde si te alegi cu niste amintiri dragutewinking