| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place sa te dai mai bun ca ceilalti? Adica cand unu e fricos tu sa te dai curajos de exemplu?

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Mie nici macar nu prea imi pasa de altii, asa ca de ce sa ma dau mai buna decat ei? Nu trebuie sa le dovedesc nimic. Daca eu stiu ca sunt curajoasa, puternica, ambitioasa, etc. (in mare parte), pur si simplu nu ma deranjeaza ce crede restul despre mine.

| syd2 a răspuns:

Jalnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Urasc persoanele care o fac
Cel mai ok ar fi daca o persoana este fricoasa tu sa o ajuti sa treaca peste acea frica.Nu va schimba nimic faptul ca ii spui tu cat de curajos esti.

| Niklauss a răspuns:

Normal, pentru ca sunt curajos nu mă prefac

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Niklauss):

Tu? curajos? laughing vezi sa nu rolling on the floor

| Juviia a răspuns:

Da..si chiar sunt

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Nu, nu sunt genul, dar cunosc oameni din aceștia. Dar tu?