| catalinbbb a întrebat:

Vreau sa nu mai fiu gelos sad am si bacul luni si toata luna asta si numai pot
nu o sa pot sa ma mai duc dupa ea o sa mearga ea singura pe jos, cu fustita ca e cald cat se duce la liceu, ma omoara gandul asta, stiu ca ma iubeste mi-a demonstrat, dar nu suport nu stiucrying
cum sa nu ii mai arat?
sunt ff gelos si cand se duce in pauza la scoala. va dati seama?
stiu ca o necajesc. dar acum. prin oras cu fustita alea alea, bagari de seama chestii, vrajeli.
nu stiu de ce sunt asa, pentru ca nu ma simt mai prejos decat altii, poate ca nu am destui bani, dar am si eu o casa, am si eu o masina, arat bine, am avut multe prietene pana sa o am pe actuala in fine.
nu stiu sad cum se poate scapa de asa ceva. simt ca intru in pamant.
am 1 an de cand suntem impreuna...

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Nu`ti fa griji, chiar nu ai de ce. Daca avea altceva de gand nu mai statea 1 an cu tine. Si nute temi ca n`o s`o mai poti "proteja" de alti baieti care baga vrajeli si chestii de genu` asta, pentru ca sunt multe alte fete singure care se decurca sa nu`i bage in seama si nu au niciun contact cu ei. Si nu`ti fa griji in legatura ca poarta fuste, daca are forme frumoase si ii sta bine cu ceea ce poarta vei fi felicitat pentru ce prietena ai. Bafta la bac app!happy

| MissmysteriousS a răspuns:

Pai...in primul rand trebuie sa te concentrezi asupra bacului pentru ca este foarte important pentru vii torul tau,in al doilea rand gelozia este un lucru care pana la urma este doar in mintea ta si daca iti mai bati atat capul cu aceasta problema nu te vei concentra asupra bacului si te vei distruge si pe tine gandindu-te la acest lucru stai linistit nu se va intampla nimic, daca te iubeste cu adevarat nu se va intampla nimic, gandeste-te la lucrurile frumoase petrecute cu ea si la voi...

| znstr a răspuns:

Gelozia sta in firea oricarei persoane,deci e ceva omenesc. Nu poti sa zici 'gata, de azi nu mai sunt gelos' sau invers... Gandeste-te ca daca ai fii fata, si tu ai merge pe 40 de grade cu fustita scurta,deci ea nu o face intentionat.

Din moment ce ti-a demonstrat ca te iubeste si ca indiferent cine s-ar baga in seama cu ea,ea nu ar fi interesata,nici tu nu trebuie sa mai fii gelos pentru ca degeaba ai fii :p

Concentreaza-te pe Bac ca asta conteaza mai mult pentru viitorul tau happy. daca maine te desparti de ea,si bacul nu il iei,ce faci? O prietena poti gasi oriunde,mai ales ca ai spus ca arati bine, ai masina, ce urmaresc fetele mai nou :p

Bafta luni!

| znstr a răspuns:

Daca zici ca nu au interesat-o tipii cu masini mai smechere ca a ta,cu vrajeli in ei si d'astea, nu ai dc sa-ti faci griji. Stie ca o iubesti iar tu stii ca te iubeste, de ce ti-ai face vreo grija?batting eyelashes
Tu vezi cu bacu.

| ady20hbk a răspuns:

Din cauza la atata gelozie relatiile nu merg.Pai ori imi iau stapan asupra vietii ori imi iau prieten? daca esti asa gelos pe ea inseamna ca nu ai incredere in ea.Nu spune ca ai incredere in ea doar de dragu de a spune pentru ca e clar atunci cand esti gelos ca nu ai incredere in ea.Tu fii focus pentru bacwinking si ai incredere in ea happy

| loveady a răspuns:

Trebuie sa te gandesti putin asupra situatiei. daca ea te iubeste inseamna ca nu va permite altui baiat sa o abordeze. daca accepta sa fie curtata desi te are pe tine inseamna ca nu te iubeste si nu te respecta cu adevarat.deci nu ar fi buna pentru tine. urmareste-o si tu o zi, vezi ce face in lipsa ta si dupa ajungi tu la o concluzie.

| catalinbbb explică:

Da. am masina frumoasa. nemteascahappy ma rog, arat bine. nici sarac nici bogat. sunt intre dar mi-a pus capac fata asta
pana acum aveam multe, le faceam de toate ma rog. dar cu ea e altceva nu imi pot permite sa ii fac ceva rau
va multumesc pentru bafta la bac, sper sa-l iau cu toate ca nu am invatat nimic. luni am probele orale si toata saptamana sper sa nu o dau in bara. daca ma credeti mai mult ma gandesc la ea nu la bac straight face sad

| catalinbbb explică:

Am mai pus-o la incercare cu baieti cu masini mai frumoase ca a mea
si cu vrajeala in ei si nu le-a dat credit, si mi-a zis ea fara sa o intreb nimic. chiar eram curios daca imi zice.