| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec de acasa nu vreau sa ma mai intorcsadce trebuie sa fac? AJUTOR

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Dar ce ai patit,deuzzza de vrei sa pleci,probleme, orice s-ar intampla multumestei domnului ca esti sanatoasa, si nu face prostia sa pleci de acasa.

| Alexiyaaaa a răspuns:

Pentru a ajunge la o asemenea decizie.trebuie sa ai un motiv bine intemeiat.Presimt ca prostia pentru care u ai invocat-o este una banala.Gandeste de 100 de ori inainte sa faci cevastraight face!

| Dianaa94 a răspuns:

Nu pleca.Vb cu un psiholog cu cu o pr ff bunawinking Oricat de rai ar fi parintii tai cred ca te iubescwinking

| maryngeorge a răspuns:

Auu dar dc vrei sa pleci de acasa? si daca pleci unde ai sa te duci? oare te poti descurca singur nu te gandi mereu la plecat nu este singura solutie gandeste-te ca pleci dar nu stiu unde sa te duci si te gandesti ce mananci unde dormi gandeste-te foarte mult la chestia asta nu cred ca ai ajuns in situatia asta saiti lasi parinti familia si sa pleci de acasa gandeste-te ca ii faci sa sufere si suferi si tu mai tarziu cu siguranta nu are rost sa pleci zici ca faci fata dar iti garantez ca nu faci fata gandeste-te serios

| ღByByღ a răspuns:

Nu pleca de acasa, vorbeste cu parintii tai, spune`le ce ai pe suflet chiar daca ti`e rusine sau ti se pare banal.Nu fa asta, pentru ca s`ar putea sa regreti mai tarziu...Deci nu pleca de acasa probabil acum la varsta ta nu e totul in roz cu parintii, dar probabil esti nervoasa pe moment...deci nu fa asta!