| Alxblx a întrebat:

Vreau sa port ochelari de vedere, dar vederea îmi este perfecta.
Exista ochelari doar ca sa îi porți fără ați ajuta ochii?

Răspuns Câştigător
| Mirelanca538291 a răspuns:

Da,desigur,sunt oarecum niste accesorii.Anul trecut am achizitionat doua perechi de ochelari de acest fel din magazinul H&M.O pereche de ochelari cu rama groasa si neagra,iar alta cu rama subtire si argintie foarte draguta! Bineinteles, aratau la fel ca niste ochelari de vedere, doar ca mult ma chic si la moda:*Raspund pentru a doua oara, doar ca nu sunt sigura ca am trimis primul raspuns, in caz ca s-au trimis ambele imi cer scuze pentru "spam" happy

| Alxblx explică (pentru Mirelanca538291):

Mulțumesc. Chiar eram dispus să-mi stric vederea dacă nu erați voi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate ramele de vânzare în magazinele de optica au lentile fără dioptrii

| Mirelanca538291 a răspuns:

Da,desigur! Anul trecut am achiziţionat 2 perechi de ochelari de acest fel din magazin H&M, foarte draguți, o pereche neagra cu o rama mai groaza, si una cu ramele subtiri si argintii.Pot sa mentionez ca arata la fel ca si ochelarii de vedere dar mult mult mai chic si la moda:*