| 123shadow123 a întrebat:

Vreau si eu o idee amuzanta pentru majorantul celei mai bune prietene..Are un simt al umorului foarte dezvoltat si vreau sa ii fac ceva super amuzant..Isi face majoratul la local. Aveti cumva vreo idee asa mai traznita ce as putea sa ii cumpar sau sa ii fac? :d

2 răspunsuri:
| ApaMineralaAcidulata a răspuns:

Am eu una! Ce ar fi sa-i cumperi o suzeta si un pampers, eventual niste jucarii de bebe ca sa-i aminteasca de copilarie? Plus ce vrei tu!laughing