| MirunaSunrise a întrebat:

Vreau un film despre adolescenti genul :fata tocilara baiatul popular sau ma rog... dramatice sau nu, nu conteaza cu exceptia la one day, last song, a walk to remember deoarece le-am mai vazut. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. Uite o lista:
It's a boy girl thing (e o comedie super. Ti-o recomand)
Friends with benefits (cu Justin Timberlake)
She's the man (Mi s-a parut exceptional. Mi-a placut la nebunie)
Mean Girls 1, 2 ( Partea a 2-a e cu mai multe vedete de la disney precum: tess din Camp Rock, Dean si Harper din Magicienii din WP, Ema din H2O, Macey din Jonas Brothers)
Sleep Over ( e cu niste pustoaice de vreo 14-15 ani cred, care incalca toate regulile parintilor intr-o noapte, doar ca sa dovedeasca ca sunt la fel de bune ca "fetele populare")

1 răspuns:
| KidHug a răspuns:

Friends with benefits!