| RalucaFee a întrebat:

Vreau un liceu cu media 9, 20-9, 30 de admitere in care pot sa-mi dezvolt prietenii... fara fite, pitipoance, cocalari{stiti la ce ma refer}, in Bucuresti si de la care pot intra in mai multe facultati.Multumesc:*.

1 răspuns:
| AlexBmxRider a răspuns:

Depinde ce iti place. Daca iti place desenul sau arta intra la un liceu care are multe ore de desen. Daca iti place matematica intra la un liceu in care consideri ca se bazeaza pe matematica. Succes!