| Jimiy a întrebat:

WhatssApp, la toate contactele apar "ultimul act... (ora cand au fost ultima data conectati pe wapp)"

In schimb la un contact nu imi apare niciodata, decat cand e conectat, dar cand iese nu scrie cand a avut ultimul act!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Asta pentru că a setat ca nimeni să nu îi vadă ''Ultimul Act ''.
Setări -> Cont -> Confidențialitate ->Cine poate vedea datele mele persoanele -> Ultimul Act (Toată lumea/Contactele mele/Nimeni ).