| KatherinePierce1864 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cu ce costum sa a imbrac de halloween. In vampirita nu, si nici in diavolita pentru ca asa am fost imbracata si anul trecut. Ceva usor de facut, sau ceva misto de cumparat pana in 100 lei...1 milion(lei vechi.) Va rog! Dau funda rapid!winking

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Oh, am eu o idee...şi nu trebuie să cumperi nimic.
Ai nevoie de : o rochie albă veche sau mă rog, pe care nu o mai foloseşti, o foarfecă să o tai pe alocuri să pară zdrenţuită, puţină cenuşă, aia tot pentru decor. Ruj roşu aprins, rimel negru, fard negru, creion dermatograf negru.
Ca să înţelegi ce vrea să fie, o mireasă. horror.
Mă rog, asta e ideea mea, acum tu decizi. happy
Baftă & have fun!