| Eleven2max a întrebat:

Zilele astea am dat simularile judetene. La romana m-am descurcat bine, insa la mate am gresit la grile, nivelul simularii nefiind atat de usor.
Ma ingrijoreaza faptul ca voi face la fel si la examen la mate.
Voi cum ati facut la simulari si cum ati facut dupa la examen?

ps. vreau sa intru pe profil real

1 răspuns:
| Eleenix a răspuns:

Până la examen învăță mai mult. Pune te să faci exerciții asemănătoare cu cele la care ai greșit, lucrează la cât mai multe Până nu mai ai greșeli. Mult succes!