| Florentina20041997 a întrebat:

Am 19 ani fac 20 in Aprilie. 2017
As avea nevoie de un credit de nevoi personale, in valuare de 2.100 de euro. Lucru cu contract de munca de 1 an si 9 luni cu incadrarea in cartea de munca cu 1350.
As putea sa scot acest credit de nevoi personale si la ce banca?
Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe finzoom.ro, aici intra pe credit de nevoi personale si o sa-ti afiseze bancile cu cele mai ieftine credite. Poti face si o simulare, in functie de valoarea creditului si perioada de rambursare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea sa il iei fara probleme la orice banca, ideal la banca la care incasezi salariul daca il incasezi prin banca

| Florentina20041997 explică (pentru suntserios):

Incasez salariu la banca Uni Credit Bank. Daa as dori sa nu am dobanda foarte mare, ma intelegi?

| suntserios a răspuns (pentru Florentina20041997):

Pai in general banca la care incasezi salariu iti ofera cele mai bune dobanzi la credite