| Pungash a întrebat:

Am fost sunat de la un club de noapte din oras destul de frecventat de foarte multa lume. mi-au spus ca au nevoie de mine sa lucrez o vineri si o sambata problema este ca nu stiu cat sa cer pentru aceste 2 nopti happy as dori seriozitate si niste raspunsuri de la cei care au experienta in domeniu... mersi anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LordColdy a răspuns:

Specifica ce lucrezi.ar fi mai usor pentru alti sa iti raspunda.

| Pungash explică:

Barman. am uitat sa specific laughing de la 6 pana dimineata la 6