| Annabelllllla a întrebat:

As dori si eu un job part-time. Astept sugestii. Multumesc

11 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Broker de asigurare, fara targhet, fara program, investitie zero

| katy a răspuns:

Reprezentant Forever Living products

| camilia1 a răspuns:

Daca sunteti din Bucuresti, sambata, 02.04. 2011, orele 10.30, are loc un plan de marketing privind dezvoltarea personala, prezentare companie, afacere si produse. Sunt asteptate persoane care doresc sa obtina un venit suplimentar. Programari la nr. 0726.260.231. Nu se percepe taxa de participare.

| hobotrading a răspuns:

Lider mondial în produse pentru wellness, sănătate și stil de viață caută parteneri pentru promovarea unei oportunități de venit suplimentar de tip Network Marketing.
Colaboratorii nu vând produse ci promovează cardul de fidelitate (similar, de exemplu, cu cardul METRO) prin care produsele companiei pot fi procurate personal, de oricine, de la depozitele existente pe teritoriul țării.

Colaboratorii construiesc echipe și rețele care să promoveze acest card de fidelitate pentru cei interesați de produse și sunt plătiți de companie pentru reclamă.

Oricine își face card de fidelitate, după fiecare comandă minimă a lor veți primi 40 RON bonus initial pentru reclama făcută. Astfel, de exemplu, după 10 recomandări de succes sunteți răsplătit de către companie cu 400 RON, bonus initial, pentru reclamă.

ATENȚIE! Acest bonus îl veți primi de fiecare dată (nu doar o singură dată!) când clienții Dvs. fideli cumpără produse de la oricare depozit din țară sau străinătate.

În cadrul companiei există programe stimulative și posibilitatea dezvoltării unei cariere pe termen lung.

o f f i c e @ h o b o t r a d i n g. n e t
(eliminati spatiile dintre caractere pentru adresa de email valida)

| MiHaI a răspuns:

Pe centura glumesc daca vrei part time incearca o bona ceva dee genu asta

| Laurretta a răspuns:

Baby-sitter, dog-sitter

| andreutza05_1656 a răspuns:

Reprezentant apoi poti deveni coordonator! eu fac chestia asta de 11 ani si sunt pe Avon, Refan, Oriflame si FM, daca te intereseaza astept mesaj

| andreea2011oriflame a răspuns:

Inscriete in echipa oriflame.devino consultant produse cosmetice oriflame si ai castiguri garantate. obtii discounturi intre 23% si 40% din vanzarea de produse, obtii cadouri speciale, si iti poti forma propria ta echipa de recruti care iti aduc alte bonusuri si cadouri.nu e greu si merita. daca te intereseaza trimite-mi un mesaj la andreea2011oriflame@yahoo.com sau id de mess andreea2011oriflame si iti voi da toate informatiile de care ai nevoie.

| chokotoff10 a răspuns:

Si eu imi dpresc, insa...

| chokotoff10 a răspuns:

Reprezentant la Lady`s (pentru detalii id mselection11)

| frumusikoana1999 a răspuns:

Depinde la ce te pricepi