| alex9691 a întrebat:

As vrea sa încep o afacere. La parterul blocului în care locuiesc exista un spaţiu cu doua camere, 12mp si 12mp magazie, care a fost un magazinaş în vremurile bune...cred ca as putea sa-l inchiriez pentru 200-300 de lei pe luna... ce ma sfatuiti sa deschid in acest spatiu daca aveti experienta in domeniu! Orasul are peste 300.000 locuitori. Suma de care dispun este una de vremuri de criza.
Astept pareri!

4 răspunsuri:
| PopAndrei_9010 a răspuns:

Asociază-te cu cineva și deschide ceva care ar putea aduce un real profit!

| laura06 a răspuns:

(fa bani jucand gratis zilnic ca la aparate http://www.prizee-jackpot.com/?parrain=4e10bed935974b2032020000)

| spxinsane a răspuns:

Bună,

Service aparate foto,
Birou pentru copiat acte (xerox)
Langoşerie (gogoşi, langoşi)

O zi plăcută

| alex9691 explică:

Spatiul se afla la intersectia a doua mari bulevarde dar are vizibilitate doar pe laterala unuia, eu cred ca ar merge o consignatie sau un magazin de solduri dar de unde sa le iau, lumea este prea saraca, poate ar da rezultate un centru de comenzi cumparaturi cu livrare la domiciliu si un 10-15% din factura sa fie contravaloarea serviciul facut *(transport, munca de a cumpara si duce acasa la persoana comoda sau nedeplasabila), poate ca ar merge si un magazin de piese auto dar mai sunt in zona si deja e greu de patruns pe aceasta piata numai daca ar fi cele mai mici preturi si piesele de calitate...cred ca ar merge multe daca vrei cu adevarat sa te implici!