| Instagrama a întrebat:

am o intrebare..stiti cumva de unde e este mai avantajos sa fac un imprumut bancar? dar nu gen:provident si firme din astea fantoma, avand in vedere ca lucrez de 3 luni cu un salariu de 1000 de lei negociat,dar in mana iau si mai mult! Ce acte sunt necesare si daca trebuiesc sa duc fluturasii de salariu,unde arata faptul ca iau mai mult, si daca credeti ca mi sa ar aproba, nemai avand nici o rata! Multumesc

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la mai multe banci si vezi ce conditii de creditare au, unde au dobanzi mai mici si conditiile care se potrivesc cel mai bine creditului pe care vrei sa il faci

| Instagrama explică (pentru suntserios):

Am intrebat aici, gandindu`ma ca stie cineva, care are credit unde pot face si eu, cu o dobanda mai mica!

| suntserios a răspuns (pentru Instagrama):

Copii de 12-13 ani care frecventeaza site ul nu au credite

| Instagrama explică (pentru suntserios):

Nu cred ca sunt numai copii aiciwinking

| Petruts a răspuns:

Eu iti recomand sa nu faci imprumut bancar.Vei plati inapoi aproape suma dubla.Te pup!

| Instagrama explică (pentru Petruts):

Iti multumesc din suflet amice, dar stii ca nu o sa fac cum spui tu! toate cele bune :*

| Petruts a răspuns (pentru Instagrama):

Dar trebuie sa recunosti ca tot ce ti am spus pana acum s-a adeverit si ca am avut dreptate! :*

| Instagrama explică (pentru Petruts):

Hahaha! simpaticule tongue

| dakrismak a răspuns:

Salut! uite aici ce oferta are Credit Agricole! imprumut in lei dobanda mica!

http://credit-agricole.ro/despre-noi

| Instagrama explică (pentru dakrismak):

Mersii,o sa ma uit!

| dakrismak a răspuns (pentru Instagrama):

Cu placere!

| dakrismak a răspuns:

Credit Agricole este fostul Emporiki Bank