| RoxyRoxana99 a întrebat:

As vrea răspuns de la cineva care știe cât de cât. Ce număr maxim și minim de clienți poate avea o toneta cu înghețată thailandeza pe perioada calda și rece?

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

In primul rand, ce este inghetata thailandeza si ce face ea? Masajul este inclus?

| RoxyRoxana99 explică (pentru JackR):

Tocmai ce am spus sa răspundă cine știe cât de cât. Cauta și tu pe net, Ironicia Voastră.

| JackR a răspuns (pentru RoxyRoxana99):

A fost o gluma! Viata e scurta, Roxana, nu trebuie sa te ofensezi asa de tare din orice nimic!

Imi recunosc ignoranta, nu stiam ce este inghetata thailandeza. Am cautat pe net si am vazut. Trebuie sa spun ca arata bine si din descriere pare si gustoasa. Intrebarea este, cat dureaza sa o prepari si cat de scumpa o sa fie?