| krewooo a întrebat:

Ce as putea face pe langa meseria de polițist pentru a avea bani ( din alta sursa ); un mini hobby din care sa iasa bani. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauti de munca pe la gradini sau iti iei o bucata de pamant (cumperi sau inchiriezi) si te apuci de gradinarit, crescand roade organice, pe care le vinzi apoi la piata.

| Treaem24 a răspuns:

Depinde de tine ce-ți place sa faci fiecare avem care un hooby eu unu am serviciu si pe langa imi place sa construiesc mai noi fac birouri deci fiecare cu hoobyul lui th sti ce-ți place sa faci tu decizi

Răspuns utilizator avertizat
| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Am vazut dorinta ta de a avea niste bani in plus. Daca esti interesat sa afli mai multe, trimite-mi un email sau un numar de telefon, ca sa iti trimit un material audio, sa afli mai multe. Multumesc si Succes! happy