| jasmin1rose a întrebat:

Bună!

Mi-am schimbat numărul de telefon și nu mă pot conecta la contul de PayPal. I-am contactat pe Facebook și mi-au recomandat să sun la Serviciu Clienți pentru a rezolva această problemă.

Întrebarea mea este:

Dacă voi suna la acel număr voi vorbi cu cineva din România?

Pentru că nu mă descurc foarte bine cu limba engleză, încă.

Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da vei vorbi cu un operator de la noi

| jasmin1rose explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce induci oamenii in eroare? Nu vorbesti cu un operator de la noi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru jasmin1rose):

In loc sa stai sa ne intrebi pe noi care nu stim, mergi la banca si intreaba i, dar daca i ti este lene ce sa face m?

| DanielVălean a răspuns:

La cât de complex este PayPal, mă îndoiesc că nu au personal vorbitor de română.