| numesiprenume0 a întrebat:

Care este cea mai buna platforma de tranzacționare pentru acțiuni, daca se poate și Crypto? Din punct de vedere al siguranței veniturilor(in caz de faliment) și cele mai mici comisioane pentru depunere, retragere și alte tipuri de comisioane.
Un top 5 cele mai bune se poate? Ofer funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe Crypto e binance cea mai buna momentant.

| Sekim a răspuns:

Crypto, cu siguranta Binance. Stocks, eToro.

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Bună! Eu îți recomand Binance. Eu am toate criptomonedele pe Binance. Nu îți recomand Revolut ( am văzut că mulți folosesc Revolut pentru tranzacționare ) deoarece are comisioane foarte mari. Sper ca ți-am fost de folos și mult succes să reușești să acționezi tot ce ți-ai propus pentru acest Beat Market!

| cosminsistefy2023 a răspuns:

Din propria mea experienta, Binance e o platforma foarte buna pentru tranzactile crypto. De asemenea, recomand si platforma Coinbase deoarece e foarte sigura si poti invata multe lucruri despre lumea criptomonedelor si pentru asta primesti in schimb si bani in criptomoneda pe care ai invatat-o. Sper ca te-am ajutat insa cel mai bine e sa te documentezi de pe internet.