| numesiprenume0 a întrebat:

Pe ce platforma pot investi? Care sunt platformele cele mai bune pentru a investi in dividente/cripto? Top platforme cu cele mai mici comisioane.
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Nu pot sa-ti dau sfaturi in ce sa investesti, in schimb nu iti recomand crypto, mai ales acum cu preturile imense la energie, care o sa continue sa creasca.

| Holiday a răspuns (pentru Trixt3r):

"...mai ales acum cu preturile imense la energie, care o sa continue sa creasca."

De fapt pretul la petrol si gaze a scazut la nivelul la care era anul trecut pe vremea asta. Deci nu prea exista motive sa creasca pretul la energie.

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Bună! Eu am toate criptomonedele pe Binance.