| ColourDreams a întrebat:

De curand mi-am facut un card la Banca Transilvaniei, l-am activat etc. L-am legat la paypal si inca nu a venit confirmarea, desi stiu ca dureaza cateva zile, au trecut 8 zile de cand am legat cardul la paypal. As vrea sa stiu cum as putea proceda. Mi s-a spus sa trimit un e-mail la paypal, ce ar trebui sa scriu mai exact ca sa pot incepe transferul de bani? Dau fundiiiita:*

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Confirmarea o faci tu, nu iti vine, n-are de unde sa-ti vina.
Ti se retrag 1, 5 euro din cont. Te duci la banca si iei un extras de cont (daca ai online banking poti verifica online).
Pe extrasul de cont la motivul platii ai un cod unic emis de paypal pe care trebuie sa-l introduci pe site pentru activare.
Din secunda urmatoare poti face tranzactii.
Succes