| Marcuanamaria123 a întrebat:

Ieri am primit un mesaj de la BCR precum ca in contul meu au fost virati niste bani. Problema e ca eu nu stiam ca am un cont bancar. E posibil asa ceva? Imi poate explica cineva ce se intampla?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, daca ai card de la BCR.
In orice caz te poti duce la o unitate bancara BCR si vezi despre ce este vorba.

| DovleacTurbat a răspuns:

O fi gresit Donald Trump vreo tranzactie, du-te verifica poate esti milionara in euro.

| DavidoffUser a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Sa stii ca au fost cazuri cand un milionar a depozitat gresit.Parca in Anglia unul a primit mail ca in contul lui s-au depozitat 20 000 de lire, ceva de genul.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru DavidoffUser):

Sper sa mai gresească vreunu si prin contul' meu laughing

| DovleacTurbat a răspuns (pentru DavidoffUser):

Ce sa zic, Doamne ajuta laughing

| Marcuanamaria123 explică (pentru DovleacTurbat):

Asta e chestia, ca eu n am card.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Marcuanamaria123):

Du-te si verifica, poate s-a folosit cineva de numele, datele tale. Poate e pur si simplu o greseala. Nu pierzi nimic daca verifici.