| Lyvyw a întrebat:

Pot avea incredere in acest site?: http://www.adevarulshop.ro/......e-adevarul Pot sa cumpar linisti? Nu am mai cumparat cu cardul pana acum de pe net si nu stiu sa fac diferenta intre siteurile bune si cele rele. Va rog daca puteti sa imi ziceti cum pot sa verific daca un site este sigur si pot sa cumpar. Si inca ceva, cum e cu treaba asta cu preplay sau cum ii zice... trebuie sa imi fac un anume cont pe undeva sau ce? Si daca imi dau codul de la card, dupa aceea ce se intampla, ce mai trebuie sa fac? Scuzati categoria daca nu e cea corecta.

Răspuns Câştigător
| Sebastian1996 a răspuns:

Da, este de incredere. Nu trebuie sa-ti faci nici un cont de care ai zis tu... respecti pasii de cumparare.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hai sictir, spammer ordinar!

| KodrutZ a răspuns:

Ai dat link afiliat pentru Adevarul Shop, iar f365 e alt timpit si asta, daca nu ai fi tot tu.

| Lyvyw explică (pentru KodrutZ):

Pai nu am vrut si nici nu vreau sa ii fac reclama! Doar voiam sa stiu daca e de incredere... Pana in acel moment in care mi-ai raspuns, cand m-am interesat, nici nu stiam ce e ala spam. Scuza-ma daca te-am indispus si iti mia repet o data ca nu am avut nici o intentie de promovare a acelui site.

| KodrutZ a răspuns (pentru Lyvyw):

Daca era cum ziceai tu, intrebai doar de Adevarul Shop. Linkul tau contine link de afiliere.

| Lyvyw explică (pentru KodrutZ):

Bine! Nu stiam chestia asta, de acum nu o sa mai dau linkuri la astfel de pagini. Ori cum mersi de lectie.

| KodrutZ a răspuns (pentru Lyvyw):

Ei, nu e bai, da' sa stim si noi macar ca e reclama. Nu pot sa cred ca tu nu stiai ca ala e link de afiliere, sa fim seriosi. Ideea era sa ne iasa si noua ceva... vezi faza cu War Thunder par example - daca postez link de afiliere si tu iti faci cont, primesti si tu golden eagles, si eu, toata lumea e fericita. happy