| Lyvyw a întrebat:

Deci incercati sa imi explicati va rog, ca sa nu mai repet greseala... Cu ce am gresit la aceasta intrebare http://www.tpu.ro/......ul-gclid/, de l-am iritat pe indiidul acela care mi-a raspuns astfel : "Hai sictir, spammer ordinar!"? Pana in acel moment in care m-am interesat, eu nu stiam ce e ala spam (nu am pc-ul de multa vreme si sunt incepator). Intr-adevar, mesajul de la acel raspuns, l-am primit pe messinger in spam. Dar ce vina am eu de mi-a adresat aceste cuvinte? Nu am avut nici cea m-ai mica intentie sa fac vreo reclama acelui site. Eram curios doar daca pot sa cumpar in siguranta de pe el. Va rog sa imi ziceti unde am gresit si nu o sa se m-ai repete. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da laughing Vezi mesaj

| Lyvyw explică (pentru sltlp):

DA! mersi de el. Si am aflat de la el ca vina e in totalitate a mea. Promit ca nu o sa mai fac greseala...

1 răspuns: