| asddfuhsJ3 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa trimit niste linkuri la cat mai multi oameni ca sa dea click pe ele ( in afara de Facebook ) daca va intrebati de ce am postat pe categorie asta, de pe linkurile alea fac bani

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai grija sa nu risti ca oamenii aia sa te raportezi ca spam-uitor si atunci contul iti poate fi blocat.
Mai bine ia-ti de munca si lasa trimisul spam-ului, ca nu-i normal sa faci asa ceva.

| asddfuhsJ3 explică (pentru Violleta2022):

Sunt niste linkuri scurtate de la niste programe, windows - uri etc, site-u imibag doar niste reclame pe ele, nu ma bazez pe banii aia, merg si la munca, deocamdata fac 500 dolari pe luna de pe linkuri, dar as vrea sa mai cresc

| Kerre a răspuns:

Foloseste site-uri populare, care crezi ca daca ai plasa acel link cativa zeci de oameni sa il acceseze, insa ai grija ca daca vei trimite foarte multe link-uri se va lua ca spam si vei fi sanctionat.