| codrutadejos a întrebat:

Eu timp de un an am lucrat la mai multi angajatori.Problema mea este ca acum imi trebuie o adeverinta cu veniturile din ultimele 12 luni care trebuie sa fie completata de angajator.Eu in momentul asta nu mai lucrez...De unde pot lua adeverinta fara a merge la fiecare angajator in parte..MULTUMESC..Doresc raspunsuri serioase.cel mai bun primeste funda.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Adeverintele se pot obtine doar de la angajatori, asa ca trebuie sa mergi la fiecare in parte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ai lucrat la fiecare cu carte de munca sau contract de colaborare? Sau cum a fost, casa de asigurari nu te poate ajuta?

| codrutadejos explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am lucrat cu contract de munca...