| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mare problema:
Deci tatal meu are card la Bcr Maestro si eu cumparam de pe cardul lui cartele de credit coduri in val de 5, 10,25 etc pe care le vindeam. Problema a aparut cand in urma cu o luna am fost chemat la politie ca toate tranzactiile au fost facute de pe alt card? Cum este posibil cand eu stiu sigur ca am bagat cardul tatalui meu. Astept un raspuns o sugestie ceva, va multumesc mult! o zii buna va doresc. Precizez ca suma este de 6.000 lei

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Apeleaza la un avocat. Ai grija ce faci si sa stii ca nu-i un capat de tara.

| m7a5c3 a răspuns (pentru Arrum):

Mersi de raspuns... sper si eu...

3 răspunsuri:
| m7a5c3 a răspuns:

Nu ..se pare ca a depus plangere altcineva pe care nu-l cunosc ...asta mi se pare ciudat.

| m7a5c3 a răspuns:

Mersii din suflet pentru raspuns! ASta voi face, crezi ca mai e nevoie sa mai apelez si la un avocat?