| Alxblx a întrebat:

Cam ce profit pe luna iese o sală de fitness NON-STOP?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mii de €

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Mii de euro poate fi mult sau putin, spune in procente te rog daca stii.
ca daca omul investeste 1 mil euro si produce 3mii pe luna. nu e afacere.

| Alxblx explică (pentru anonim_4396):

Ce procente? Ca nu am afacerea. Mai mult de 1000 de euro n-are cum sa fie chiria. Trebuie sa investiți vreo 100 de milioane in aparate, greutăți și na rămâi cu vreo 60 de milioane dacă nu angajezi pe nimeni te ocupi tu de ea mi-am răspuns singur va pup laughing