| Girly97 a întrebat:

Ce ar putea o domnisoara sa faca intr-un depozit? Idei de posturi, va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de depozit, de firma ma refer. Daca este vorba de carat marfa cu stivuitorul manual, o poate face si o domnisoara asa cum ai descris-o in intrebare. Inceputul este mai greu pana cand sti sa il manui. Dar sunt atatea "n" si "n" nu putem sa ghicim ce lucru pot avea la un viitor loc de munca. Da cateva detalii macar.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa faca ce fac si ceilalti. Daca arati bine poate vei lucra la un birou pe langa seful de depozit.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu de ce, da' numa' la prostii îmi zboară gândul...

| mihai69 a răspuns:

Vorbim despre "'posturi", sau de "posturi'"? (') arată silaba accentuată.

| mihai69 a răspuns (pentru mihai69):

Zambilica iarăși fără simțul umorului, ca de obicei.

| NLS a răspuns:

Sa tina gestiunea tuturor articolelor din depozit,
sa verifice si actualizeze stocurile, (intrarile si ieșirile de materiale/produse...)
Sa gestioneze sistemul KANBAN, daca exista.

Si daca nu are pregatire deloc in acest sens, si nu se teme de munca, poate lucra aproape orice, inclusiv sa foloseasca transpaletul, motostivuitorul...

| Werrich a răspuns:

Intocmit colete spre livrare (Libris, eMag etc).
Selectat colete si curierat: Fan Courier, Urgent Cargus etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut orice face un barbat intr-un depozit, doar ca e femeie

| blairelovesmusic a răspuns:

Să care chestii.

Răspuns utilizator avertizat