| Vizitiu09 a întrebat:

Cine stie ce site pay per click adica aleea unde am o poza de ex sau un anunt si ii dau un fel de link iar cine da click pe link sa primesc bani care e mai bun si platit mai bine si poti scoate si bani cam la o suma minima mica?

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Arunca o privire pe http://banii-tai-din-click.blogspot.com ai aici mai multe modalitati de a face bani inclusiv toate site-urile de PTC care platesc, de asemenea ai si informatii despre adfly si posibilitatea de a face bani cu Youtube si Gogle Adsense

10 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Iti recomand Neobux. Nu se plateste cel mai bine dar am inteles ca e cel mai sigur.

| Vizitiu09 explică (pentru cookie01):

Nu e ceea ce caut ma refer sa am eu reclama mea sau linkul care sa fie platit de cine da click ca alea bit.le sau nu stiu cum nu neobux aia stiu.

| FlorinM28 a răspuns:

Uite aici gasesti ceva informatii: http://www.castigi-bani-pe-net.ro/adfly.php

| IustinDiac a răspuns:

Nu se castiga din clickuri. Repet, nu se castiga din click-uri. Ai inteles? Fa altceva util pentru care cineva te-ar plati.

| Vizitiu09 explică (pentru IustinDiac):

De ce spui asta? Eu vad ca se uitlizeaza mai ales linkurile alea bitfly sau cum e adfly nici nu stiu si eram interesat de altele care ar mai fii bune daca cunoaste cineva. Ce alta idee ai avea?

| IustinDiac a răspuns (pentru Vizitiu09):

Daca ai un continut pe site pentru care vin utilizatorii acolo, valorifica continutul nu il spurca cu reclame si ads. Dar daca tot vrei sa castigi online si nu poti valorifica ce ai atunci incearca sa fii referral si recomanda produsele altora contra comision. Nu orice produs ci doar ce se preteaza si are legatura cu continutul site-ului.

| MrBrangspears a răspuns:

Din clickuri daca nu ai vreo 1000 de referrali activi... poti sa iti scoti din cap ideea ca nu faci nimic...4 dolari pe 1 luna?! Ce e aia laughing

| Mirela1997s a răspuns:

Incearca www.pfinance.ro
Platile se fac oricand numai sa ai minim 5 euro stransi