| Miron_Daria_1999 a întrebat:

Cine stie de firma zoom-in-adversting? E teapa sau e adevarat? Eu am platit inscrierea79 de lei si 660 lei ajansul pt niste albume foto. In mamaia un om pe strada ne.a chemat si a doua zi interviul cu directorul. Va rog ajutati-ma!
E a 2-a saptamana de cand am plecat de acolo. Ziceau ca peste 2 saptamani ne cheama si ne recuperam banii.
Va rog un raspuns cei care au colaborat cu ei s.au au patit cu ei s.au pareri!
Va rog sunt disperata!

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Da. e adevarat pentru protsii ca tine e 100% adevarat. wow maine ma duc si eu pe strada, oare se gasesc usor prosti asa ca tine? ce idee buna, omu a mers si la mare si mai tare, bv lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? chiar le ai dat banii aia? poti sa iti iei adio de la ei... naivitatea se plateste, mult in cazul tau

| Kenya a răspuns:

E o mare pacaleala.
Ca fotomodel niciodata nu o sa trebuiasca sa dai vreun leu.

| Miron_Daria_1999 explică:

Dar stiti macar de firma asta zoom-in-adversting?

| lex666 a răspuns:

E teapa 100%. Si sora mea a patit asta. S-a intalnit cu un domn in Iasi, a platit aproximativ 600 de lei pentru un cobtract de 2 ani si a facut un album foto, urmand sa fie chemata lunar la sedinte foto si sa primeasca o anumita suma de bani. A trecut un an si nu a mai chemat-o deoarece si-a luat teapa, ca tine de asemenea. Nu cred ca mai poti face nimic pentru ati recupera banii. Sa ai mai multa grija in viitor.