| maria1417 a întrebat:

Cum fac in excel sa convertesc leul in euro? adica eu sa ii dau valoarea pentru un euro si spre ex sa am mai multe valori in lei si el sa imi converteasca valorile din lei in euro dupa valoarea data euruluui de catre mine.

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Păi cu funcţia "math" şi bagi comanda într-o celulă iar în altă celulă valoarea la zi a eurolui şi după ce selectezi celula de afişare a rezultatului dai OK!

| MoneyMoney a răspuns:

Păi cu funcţia "math" şi bagi comanda într-o celulă iar în altă celulă valoarea la zi a eurolui şi după ce selectezi celula de afişare a rezultatului dai OK! Hai că ştiai şi tu asta!

| MoneyMoney a răspuns:

Cu funcţia "math"!

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani