| Kindly a întrebat:

Cum poti face bani cu un blog? Eu am blog din 2011 si am scris de placere, subiecte micute, am pana acum 2 800 followers..mentionez ca am pe platforma wordpress si ca scriu atat in engleza cat si in romana. 70% dintre fani sunt din SUA. Nu vreau link-uri la site-uri sa ma documentez, am facut asta deja dar nimic concret. vreau sa aflu daca stiti pe cineva care face bani din blogul sau!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-m raspuns si la cealalta intrebare pritr-un comentariu.trebuie sa ai host. Hostul se cumpara.Are de vanzare userul KodrutZ.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi poți face bani din blog dacă promovezi un produs, de exemplu. Bloggerițele care scriu despre makeup, frumusețe primesc spre testare produse de la un anumit brand. După ce le-au folosit, ele scriu părerea lor despre acele produse făcându-le în același timp reclamă. acesta este un mod de a face bani